Układ wtryskowy nowoczesnego silnika diesla, do których należy COMMON RAIL, pomimo wielu niezaprzeczalnych zalet jest jednak bardzo wrażliwym systemem na wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz jakość paliwa. Aby zapobiec wszelkiego rodzaju awarią ,które są drogie w naprawie powinniśmy zmieniać regularnie filtr paliwa, nie jeździć na rezerwie, nie ryzykować z biopaliwami, nie stosować dodatków do paliwa o nieznanym działaniu. Powinniśmy jeździc na dobrym paliwie. Jazda na bardzo krótkich dystansach z niedogrzanym silnikiem również ma negatywny wpływ na trwałość wtryskiwaczy.

btp6

Demontaż zapieczonych wtryskiwaczy
Wyciągamy zapieczone wtryskiwacze i świece żarowe bez demontażu głowicy. Posiadamy duże doświadczenie w tego typu pracach.

więcej

btp5

Współpraca z warsztatami
Zapraszamy warsztaty i serwisy samochodowe zainteresowane współpracą w zakresie naprawy wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp CR. Udzielamy korzystne rabaty na nasze usługi.

więcej

btp4

Sklep - wtryskiwacze, pompy, części
Być może wtryskiwacz lub pompa, której potrzebujesz jest w naszym sklepie. Zapoznaj się z ofertą części regenerowanych i nowych w dobrej cenie.

więcej

Co nas wyróżnia

- Wieloletnie doświadczenie

- Najlepszy sprzęt diagnostyczny i naprawczy

- Stosujemy tylko oryginalne części

- Posiadamy autoryzację BOSCH

- Możliwość montażu zregenerowanych podzespołów na miejscu

Kontakt

SPECSERVICE - CR AUTO

ul. Podkarpacka 32a
38-401 Krosno
(woj. Podkarpackie)
tel. +48 43 662 01
kom. +48 606 646 911

www.wtryskiwaczecr.pl