Montując używane wtryskiwacze nie mamy pewności w jakim są stanie, ryzykujemy więc nieprawidłową pracę. Niesprawny wtryskiwacz jest często następstwem uszkodzenia całego układu paliwowego. Zanieczyszczone wtryskiwacze mogą zawierać opiłki oraz inne zabrudzenia, które następnie dostają się do układu paliwowego, gdzie mogą uszkodzić pozostałe elementy np. pompę, regulator ciśnienia, czujnik ciśnienia paliwa itd. Są to często uszkodzenia nie wykrywalne bez użycia mikroskopu. Potrafią jednak skutecznie doprowadzić do uszkodzenia silnika. Już sam sposób przchowywania używanych wtryskiwaczy często doprowadza do ich zabrudzenia.

btp6

Demontaż zapieczonych wtryskiwaczy
Wyciągamy zapieczone wtryskiwacze i świece żarowe bez demontażu głowicy. Posiadamy duże doświadczenie w tego typu pracach.

więcej

btp5

Współpraca z warsztatami
Zapraszamy warsztaty i serwisy samochodowe zainteresowane współpracą w zakresie naprawy wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp CR. Udzielamy korzystne rabaty na nasze usługi.

więcej

btp4

Sklep - wtryskiwacze, pompy, części
Być może wtryskiwacz lub pompa, której potrzebujesz jest w naszym sklepie. Zapoznaj się z ofertą części regenerowanych i nowych w dobrej cenie.

więcej

Co nas wyróżnia

- Wieloletnie doświadczenie

- Najlepszy sprzęt diagnostyczny i naprawczy

- Stosujemy tylko oryginalne części

- Posiadamy autoryzację BOSCH

- Możliwość montażu zregenerowanych podzespołów na miejscu

Kontakt

SPECSERVICE - CR AUTO

ul. Podkarpacka 32a
38-401 Krosno
(woj. Podkarpackie)
tel. +48 43 662 01
kom. +48 606 646 911

www.wtryskiwaczecr.pl