Pytanie raczej powinno być skierowane do kogoś kto się zajmuje regeneracją lub sprzedażą tych części. My składujemy podzespoły w odpowiednich warunkach tak, by nie ulegały zniszczeniu lub regenerujemy te części zaraz przed sprzedażą lub montażem do silnika.

Niestety wpływ wilgoci ma niekorzystny wpływ na metalowe części, które korodują. Na nieużywanych częściach dochodzi do powstawania wżerów, co w większości przypadków czyni wtryskiwacze bezużyteczne i niemożliwe do zregenerowania. Większość używanych części dostępnych na złomowiskach bez weryfikacji nie nadaje się do użycia ze względu na zanieczyszczenia i brak odpowiednich warunków składowania. Należy się mocno zastanowić, zanim zamontuje się części pozyskane w ten sposób przed montażem.

Aby ochronić podzespoły przed korozją, konieczne jest odpowiednie naoliwienie części, a następnie umieszczenie ich w zamkniętym pojemniku (najlepiej plastikowym) wraz ze środkiem absorującym wilgoć. Dzięki temu będą mogły być nieużywane przez dłuższy czas, a po wyciągnięciu z opakowania będą ponownie nadawały się do eksploatacji.

btp6

Demontaż zapieczonych wtryskiwaczy
Wyciągamy zapieczone wtryskiwacze i świece żarowe bez demontażu głowicy. Posiadamy duże doświadczenie w tego typu pracach.

więcej

btp5

Współpraca z warsztatami
Zapraszamy warsztaty i serwisy samochodowe zainteresowane współpracą w zakresie naprawy wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp CR. Udzielamy korzystne rabaty na nasze usługi.

więcej

btp4

Sklep - wtryskiwacze, pompy, części
Być może wtryskiwacz lub pompa, której potrzebujesz jest w naszym sklepie. Zapoznaj się z ofertą części regenerowanych i nowych w dobrej cenie.

więcej

Co nas wyróżnia

- Wieloletnie doświadczenie

- Najlepszy sprzęt diagnostyczny i naprawczy

- Stosujemy tylko oryginalne części

- Posiadamy autoryzację BOSCH

- Możliwość montażu zregenerowanych podzespołów na miejscu

Kontakt

SPECSERVICE - CR AUTO

ul. Podkarpacka 32a
38-401 Krosno
(woj. Podkarpackie)
tel. +48 43 662 01
kom. +48 606 646 911

www.wtryskiwaczecr.pl